Kichik va o‘rta xonalar uchun ko‘p funksiyali videobarlar
Logitech kompaniyasi Microsoft Teams va Zoom kabi ilg‘or zamonaviy video konferensiya xizmatlari bilan ishlaydigan qurilmalarning yangi avlodini taqdim etib, video konferensiya barini kengaytiradi. O‘rta xonalar uchun mo‘ljallangan yangi Logitech Rally Bar va kichik xonalar uchun Logitech Rally Bar Mini qurilmalari studiya sifatidagi videolar va «hamma narsa bir formatda» aniq, toza ovoz bilan uchrashuvlar o‘tkazishga imkon beradi.
RALLY BAR
O‘rta xonalar uchun ko‘p funksiyali videobar. Rally Bar – o‘rta konferensiya zallari uchun Logitech’ning asosiy ko‘p funksiyali videobari. Ajoyib optika, kuchli ovoz va sun’iy intellektga asoslangan moslashuv imkoniyatlari video konferensiyani tashkil etishning yangi standartini belgilaydi. Rally Bar’ni USB yoki qurilma rejimida kengaytirib joylashtirish juda mos va sodda. Rally Bar yordamida video uchrashuvlar shaxsiy uchrashuv kabi haqiqiy sharoitda o‘tkazilishi mumkin.
RALLY BAR MINI
Kichik konferensiya zallari uchun birinchi darajali videobar. Rally Bar Mini – kichik konferensiya zallari va yig‘ilish xonalari uchun Logitech’ning eng ilg‘or ko‘p funksiyali videobarida sodda va universallik uyg‘unlashadi. Studia sifatidagi ovoz va video sifati, sun’iy intellektga asoslangan imkoniyatlar va moslashuvchan joylashtirish xususiyatlari bilan Rally Bar Mini kichik xonada video konferensiyani tashkil etishning yangi standartini belgilaydi.

Многофункциональные видеобары для небольших и средних помещений
Компания Logitech повышает планку в сфере видеоконференций, предлагая новое поколение устройств, работающих с передовыми современными сервисами видеоконференций, такими как Microsoft Teams и Zoom. Новые устройства Logitech Rally Bar, предназначенные для использования в средних помещениях, и Logitech Rally Bar Mini для небольших помещений позволяют проводить совещания с использованием видео студийного качества и четкого, чистого звука в формате "все в одном".
RALLY BAR
Многофункциональный видеобар для средних помещений. Rally Bar представляет собой основной многофункциональный видеобар Logitech для средних конференц-залов. Превосходная оптика, мощный звук и адаптивные функции, основанные на искусственном интеллекте, задают новый стандарт для организации видеоконференции. Масштабное развертывание Rally Bar в режиме USB или устройства отличается исключительной гибкостью и простотой. Видеосовещания с использованием Rally Bar могут проходить в условиях такой же естественности и продуктивности, как и при личной встрече.
RALLY BAR MINI
Первоклассный видеобар для небольших конференц-залов. В Rally Bar Mini, самом передовом многофункциональном видеобаре Logitech для небольших конференц-залов и переговорных комнат, простота сочетается с универсальностью. Обладая студийным качеством звука и видео, функциями на базе искусственного интеллекта и гибкими возможностями развертывания, Rally Bar Mini задает новый стандарт для организации видеоконференции в небольших помещениях.